PAR MANI

Mani sauc Dāvids Zalāns.

Šobrīd nodarbojos ar Baltijas valstu tirgu izpēti un riska analīzi S&P500 iekļautajā pasaules lielākajā informācijas kompānijā IHS Markit. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka es pēdējos 3 gadus personīgi esmu atbildīgs par politisko, militāro un citu risku izvērtēšanu un regulāru kvalitatīvas risku analīzes informācijas sniegšanu lielākajām pasaules korporācijām un uzņēmumiem investīciju lēmumu pieņemšanai Baltijas tirgū.

Esmu dibinātājs un direktors divos Latvijas uzņēmumos: SIA SG Consulting un SIA International Laboratory (Iepriekš SIA Covid Laboratory). Plānojam uzsākt ķirurģisko sejas masku un dažāda tipa respiratoru ražošanu, kā arī nodarbojamies ar speciālo aizsargtērpu un testu izplatīšanu valstu valdībām un slimnīcām Eiropas Savienībā un citās pasaules valstīs.

Cenšos būt sabiedriski aktīvs, dodot savu pienesumu sabiedrībai, publicējot rakstus Latvijas nozīmīgākajos portālos un vadot biedrību Domnīca PROFECTUS, kurā organizējam diskusijas par sociālpolitiski nozīmīgām tēmām, īpaši mēģinot uzrunāt jauniešu auditoriju.

Esmu mācījies politikas zinātni maģistrantūrā Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē un antropoloģiju Arizonas Valsts universitātē ASV. Esmu iepriekš strādājis ES fondu jomā LR Finanšu ministrijā, LR Kultūras ministrijā, Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā un Klimata politikas jomā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Esmu pārstāvējis Latvijas intereses Eiropas Komisijā un citās organizācijās.

2016.gada apraksts:

Bangkokā, Taizemē, 2016.gadā

Esi sveicināts manā blogā! Mani sauc Dāvids Zalāns un es daudz domāju un reizēm arī rakstu. Un ne tikai.

Esmu arī 17 gadu vecumā uzstājies rokfestivālā, gadu vēlāk novadījis Dzejas dienu pasākumu un vēl pēc diviem gadiem jau strādāju LR Finanšu ministrijā ES fondu jomā.

Esmu arī tā nopietni mācījies politikas zinātni un antropoloģiju, tomēr iepazīstoties vienmēr saku, ka neiroķirurģiju.

Šis blogs radās kā vieta, kur man apkopot būtisku daļu no radītā – pārsvarā rakstus, kuri ir par tēmām, kas būs aktuālas vēl ilgi: sākot no anarhijas un mūsdienu demokrātijas funkcionēšanas un beidzot ar to, kā kļūt laimīgam; kā arī aktuālo notikumu komentārus. Un ne tikai.

Šobrīd te ir pieejams arī nedaudz no manas prozas, dzejas un mūzikas. Visticamāk, ar laiku šeit apkopošu arī citus savus projektus.

Brīvajā laikā labprāt uzspēlēju ģitāru/galda futbolu/šahu. Mazliet taisu filmas un dejoju kā Džārviss. Un ne tikai.

Vēlies piedāvāt sadarbības iespējas? Vēlies vienkārši uzaicināt mani uz kafiju? Droši izmanto zemāk esošo formu!